Zabawy motywacyjne – zaproszeni abiturienci

Dostawcom i kooperantom, których nazwiska poniżej, tu i teraz składamy wyrazy wdzięczności (oraz wysyłamy wymienione poniżej prezenty) za czas poświęcony na odpowiedzenia na pytania w badaniu, który przesłali Państwu nasi moderatorzy Walenty Karolak, Szymon Towarnicki, Grzegorz Bakuła i Joachim Białek w ankiecie Zabawy Team Building

  • Brajan Piątek, Kurier, Raków, przyznajemy rabat na panel moderowany „psychologia społeczna reklamy. Szkolenie dla pracowników działów zbytu” lub dowolną z zabaw integracyjnych w naszej ofercie a dodatkowo wydawnictwo „Bankowość europejska”
  • Filemon Kirchner, Foniatra, Wicko, zdobywa wejściówkę na kurs „ Planowanie i sprawozdawczość w jednostce” lub warsztat z pracy zespołowej plus wydawnictwo „Jak przetrwać z nastolatkiem?”
  • Jonatan Koziej, Bibliotekoznawca, Sosnówka, dostaje od nas zaproszenie na panel moderowany „ wzmacnianie samodzielności menedżerów” lub imprezę i zabawę team building oraz wydawnictwo „Efektywność transportu w warunkach gospodarki globalnej”
  • Adam Zagórski, Aktuariusz, Grajewo, przyznajemy rabat na kurs „Rola inżyniera w zarządzaniu kontraktem ” lub warsztat komunikacji i współpracy plus książkę „Kryminalistyka: wybrane zagadnienia podstawowe narzędzia”
  • Eliasz Dziadosz, Dyrygent, Sulmierzyce, przyznajemy rabat na panel dyskusyjny „segmentacja i profilowanie pomocy dla klientów ” lub wybraną naszą grę szkoleniową oraz publikację „UKD w środowisku komputerowym”
  • Roman Wielopolski, Asystent reżysera filmowego, Stęszew, dostaje od nas zaproszenie na warsztat otwarty „Czym jest myślenie projektowe ? podstawowe klasyczne techniki i klasyczne techniki zarządzania projektami ” lub wyjazd team building plus publikację „Kształtowanie relacji powiatowych urzędów pracy z pracodawcami”
  • Tadeusz Klimas, Konwojent, Mysłowice, zapraszamy gratisowo na moduł coachingowy „ sprzedaż i marketing czyli jak sprzedawać więcej i efektywniej ” lub szkolenie integracyjne oraz wydawnictwo „Czas twórczości i refleksji-wspomnienia. Księga jubileuszowa z okazji 45-lecia pracy twórczej prof. zw. dr hab. Anieli Styś”
  • Posted under Notki Tagi: ,