Oryginalna symulacja na szkolenia menedżerskie – warsztat dla coachów

Informujemy Państwa, że w naszym katalogu szkoleń dla rynku małych firm rodzinnych, podmiotów niekomercyjnych i jednostek samorządowych od zeszłego kwartału promujemy grę biznesową: Drużynowe rozgrywki w szalonym wariancie zabawy w Akademia filmowa (Roboczy tytuł tej zabawy jest dopiero tymczasowy – ale pokazuje fabułę tej sesji.)
Powyższą grę polecamy na treningach z komunikacji, z organizacji czasu pracy a także na wyjazdach team building. Gra jest polecana także na szkolenia z rozwoju osobistego. Statystycznie najpowszechniejsze jej wykorzystanie to Szkolenia Z Negocjacji.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Zakres tematyczny ćwiczenia: postawy proaktywne i menedżerskie
Miejsce pochodzenia gry: Słowacja
Czas realizacji gry i podsumowania: godzina
Liczba uczestników: minimum 8, maksymalnie 16.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: zestaw do gry w unihokeja – sztuk dziesięć, piła do metalu – sztuk dziewięć, lupa- sztuk dwie, trochę wiśni, paczka pąsowych kredek, stalowa skrobaczka

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
BDP SAMEK PROJEKT Paweł Samek, Firma GUGAŁA-BIS Grzegorz Gugała , EKO-PŁYTA Sp. z o.o., DALPO Sp. z o.o., „FKS” Okucia Okienne i Drzwiowe Spółka z organiczoną odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe ŻALUTEX Sp.j. Jagiełka, Lupa, Lewandowska, Biuro Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Ryszard Węgielski, Powiat Ostrzeszowski, Gmina Łobżenica, Szpital Powiatowy im. prof. Romana Drewsa w Chodzieży, Gmina Kleszczewo, Fundacja Sztuki Tańca, Fundacja Na Rzecz Kredytu Hipotecznego , Klub „Jedynka” Mieszkańców Osiedla Gorlicka, Okręg Warszawski Związku Polskich Artystów Plastyków, Stowarzyszenie Bezkresy , „Stowarzyszenie Forum Młodych Dyplomatów, Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin „Iskierka Nadziei”, Stowarzyszenie w Obronie Zwierząt Dzikich i Udomowionych „Filemon”, Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców, ZHR Okręg Mazowiecki
Gra była też prowadzona na studiach podyplomowych „Inżynieria chemiczna”

LEKTURY:
Trenerem chcącym poszerzyć swoją wiedzę dot. gry polecamy opisane poniżej lektury:

 • Zarządzanie wartością klienta. Pomiar i strategie-Tymoteusz Doligalski,Barbara Dobiegała-Korona
 • Sztuka wojny-Sun Pin, Sun Tzu
 • Rozszyfrować rynek-Jay M.W. Tadion
 • Rachunek kosztów w zarządzaniu organizacjami-Wiesław Janik, Maria Paździor
 • Zaznacz: załatwione! Jak wykonywać zadania do końca-Kevin Duncan
 • I Ty możesz zostać Warrenem Buffetem, czyli inwestowanie skoncentrowane na GPW-Tobiasz Maliński
 • Zbiór gier doskonalących burzę mózgów-Mike Mulvihill, Mary Scannell

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Nowa Słupia, zamek Energetyk, ulica Rejtana 43
  Cena kursu: 1100 PLN netto. Oferujemy opcję regulowania ratalnie – cztery rat.
  W cenie warsztatu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Karczek pieczony nadziewany wędzonką. Zupa: Żurek przygotowany na maślance, podany z puree ziemniaczanym. Drugie danie: Gicz jagnięca podana na risotto z pęczaku, brokułami i pikantnym sosem z pomidorów. . Deser: Ciasto kokosowe . Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.

 • Posted under Notki